Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Cloupor Mini

Recommended Posts

Minil siis step downi pole... Et siis 0.5 oomise coiliga minimaalne volt mida suudab peale anda on 3,6v seega 25w? Nii et vahet pole kas panen 7 või 20w, volt ikka alla 3.6 ei kuku reaalselt? Vaadates Pbusardo videost 1.leheküljel alates 34min.7sek. ???

...või saan mina millestki valesti aru??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minule tundub ka nii

Ma pakun et nii ongi, kuna vahet pole kas 7 või 20w... vaevalt e pbusardo numbrid jama ajavad, ja vaeavalt et cloupor muutnud asja vahepeal on.... 1.2 oomisega saab watti muuta alates 10 w ja ülesse poole vastavalt volt/miinimumile....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väidetav Cloupori meil: 

 

After u guys feedback to us, all our engineers,suppliers and the whole R&D team got into deep research of the mini issues. 
Finally ,we got an answer.There were some IC elements(wrong IC components) mixed into the rights ones.Then It leads to the unexpected problems. 
Fortunately,the probability is very low(about two over one thousand).

To turn on the mod(with atomizer attached),then press the fire button for 15 seconds. 
It becomes very hot or displaying "too hot" at once,then pls contact me. 
Thanks. 

Warm regards,
Fiona

 

Ja siis veel selline õpetus:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma juba ammu ütlesin, et tasub Cloupori pasast eemale hoida...

0.8 seki ootad, rõve overhang ja siis läheb veel põlema :D :D :D  :twisted:

YiHi chip on ikka ja veel ainukene minda tasub hiinakatest usaldada. I rest my case.

 

(aga ma ikka tellisin endale selle ;):D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma juba ammu ütlesin, et tasub Cloupori pasast eemale hoida...

0.8 seki ootad, rõve overhang ja siis läheb veel põlema :D :D :D  :twisted:

YiHi chip on ikka ja veel ainukene minda tasub hiinakatest usaldada. I rest my case.

 

(aga ma ikka tellisin endale selle ;):D )

Täpselt! sama mõte minul ehk ei meeldinud minule ka Cloupor juba sellest ajast, kui nende hana kloonid segast peksid ja Cloupor T5 softi upgradega maha põlesid, aga ikkagi tellisin 2 minit :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga juhiks tähelepanu, et tegin seda suht kalkuleeritult, peale Phili reviewd. Pask lugu, et alles peale seda need probleemid välja tulid :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, Cloupor mini kohal - sigaväike on küll, õhtul kodus teen selle 30W testi ära, aga minu mini seerianumber algas 6-ega.

Jutt siis sellest seeria nr. mis selle vip kaardi peal on? mul algus 0006... 30watiga tulistasin paar kolm korda ühte vanemat coili ka siis need 15sek ja kõik prooo... ;)

Mini pealt kulub värv suht ruttu ära... kaane nurkadest, peale mõne päevast kasutust juba märgata väikseid täkse,värvi kadumist (mul siis musta värvi isend)... Muidugi kaasas olevas kotis ei kanna seda ega kuskil vutlaris... koos muu träniga lahtiselt taskus... Mind väga ei häiri, kuid kes soovib kaubanduslikku välimust säilitada siis tuleks minit hoida nagu s**** pilpa peal... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin ka selle 30W testi ära ehk 15 seki, ma ei tea kui palju see reaalselt midagi näitab, aga midagi läbi ei põlenud, isegi soojaks ei läinud, loodan, et siis on terve isend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul juba 001 seeria. 30w test oli korras ja kuumaks pole ka läinud. Aga kuradi pisike on küll, kayfun lite(võttes 510 kuni drip tipi otsani) on pikem kui see cloupor. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pover nupp võiks suurem olla.Aga muidu hea masin.

 

Sama mõte, aga võtsin teistpidi kätte, nimetissõrmega vajutades ajab asja ära. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minil väike "bug" küljes... Kui aku tühjaks hakkab saama, siis selle asemel et displeyl näidata mingit kirja, et aku tühi vms., hakkab mini restarti tegema , kui shoot´ida...  :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega sul vana aku ei ole? Proovi uue akuga.

Nop, akud uued, mõlemad 2 efesti 3100mah akud... Hakkab koinima kui aku indikaator natuke veel näitab... Ühtegi korda pole displeyl tühja aku kirja näinud ..ennem hakkab see restardi jama pihta ja siis täis aku sisse ja kõik ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...