Jump to content
E-sigareti foorum

Priitm

Tavakasutaja
  • Postitusi

    35
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

    0%
  1. Nitecore'i I2 ja I4 on ilmselt kõige mõistlikumad hinna ka kvaliteedi suhte poolest ja seega ka eelistatumad. xtar VP1 paistab ka huvitav vidin olema, iseasi kas hinda väärt on. üks asi mida soovitaks on see, et vaadake üle kas akude mõõtmed ikka vastavad kirjeldusele. minu tellitud akud olid igatahes paar millimeetrit pikemad kui teie lehel esitatud andmed väitsid tol hetkel.
  2. tunduvad sellised nii ja naa soovitused... mitte, et otseselt valed oleks, aga see ei tähenda et liigne agarus parema tulemuse annaks kui optimaalne tegutsemine. see eelnev väiksemas koguses maitse lahustamine omab vajadust ainult siis kui segada päris kontsentreeritud maitsest. Tava inimese kätte jõuavad maitsed juba niikuinii lahustena (suht kanged ent siiski lahused) seega eelnev lahustamine suurt mõju ei oma. see õhu mullide jutt. kui kasutatud maitsed õhu suhtes tundlikud oleks ei saaks neid üldse kasutada, sest õhuga kokkupuudet esigaretis vältida pole võimalik. lisaks läheb see jutt vastuollu üldise soovitusega lasta vedelikel lahtiselt seista. tavaline raputamine ja loomulik difusioon 24-48 tunni jooksul teevad oma töö piisavalt hästi ära, et miskit vibraatorit küll vaja pole.
  3. no kui ta seda "isetegevust" teeb siis ta vilgutab tulukest teistmoodi. ei mäleta kuidas täpsemalt, kuna pole jupp aega tenud seda trikki, aga vist vilgutas tulukesi kiiremini... igatahes kui tähelepanu pöörata laadima panemisel siis selgelt ära tuntav.
  4. i4 paar korda sama trikki teinud. see on see häda nende liiga intelligentsete laadijatega kui aku suht tühi siis vahel hakkab mingi imepisikese vooluga laadima. ilmselt selles "elluäratamise" reziimis. põhimõtteöliselt vilgutab ta siis tulukesi teistmoodi ja aitab kui aku välja võtta ja uuesti sisse panna.
  5. suurim esuitsule ülemineku miinus on siin mainimata. nädalaga oled sa "suitsu haisu" vingujate leeris... isegi vähem kui nädal kulus, et aru saada et mõni suitsetaja on enne sind liftis sõitnud peale suitsetamas käimist... kui sa evici kaalud siis raha pole ilmselt probleem ja võid vabalt alustada ka ego komplektist või twistist (650mah on sama pikk kui ego pulk, natuke väiksema mahtuvusega kuid saab volte muuta). juude soovitaks võtta evod (1.8 oom) ja i16 (2 oom) otsikud. minul kulus pea kuu aega enne kui maitsemeel ja arusaam voltide muutmise vajalikkuseni jõudis. piisavalt aega, et selgekssaada kas eelistad alumist või ülemist coili versiooni ja no ja siis on selge ka millist tegijamat komplekti sa eelistad/ihaldad... . minul leavad ego pulgad siiani evici kõrval kasutust kui suuremat kolakat pole otstarbekas mingil põhjusel kaasa tarida. ego pulk + evod (või siis i16) ideaalne pluusi või pintsaku tasku pistmiseks... evic'iga mul kasutuses 3 clearot: kanger protank, iclear i30 ja Vision STV NOVA. kõigil omad head-vead. sõltuvalt kasutatavast vedelikust ja kuuseisust igaüks neist lemmik olnud. Vision STV NOVA vast kõige lollikindlam variant - pole kordagi lurisema hakanud ja maitset piisavalt. ainus probleem, et kui vedelikku alla poole paagi peab "keerutama" hakkama, et vedelik aurustini jõiaks korralikult. protank on alumise coiliga ja jahedama auruga, mis minu maitse meele järgi annab kõige "puhtama maitse", mis aga tähendab et nõuab head kvaliteetset vedelikku, kuna ka kõik kõrvalmaitsed kohe tunda. protangi häda on et PG vedelikud (mis on vedelamad kui VG või VG+PG segud) kipuvad lurisema hakkama. i30 on suurima tossu kogusega ja "tugevima maitsega" kuna on topelt küttekehaga. nõrgemate maitsete, näiteks õuna korral ideaalne valik. tugevate maitsete nigu puhas mentool või mint kipub maitset natuke liigagi palju saama. algse komplekti coiliga töötas suurepäraselt, aga lisa coilid miskipärast sitema kvaliteediga ja vedelik kipib imbuma keskmisse torusse ja lurisema natuke. igatahes on nad kõik head valikud ja päris alt minekut karta pole vaja. mis iganes maitse jutu, mis siit või kust iganes kuuled ära liiga tõsiselt võta, maitsmismeelt puudutavad küsimused on igalühel erinevad ja "õige" valiku leiad ise lõpuks...
  6. nad võik plastikust huulikuga versiooni ka teha
  7. lase saata eraisikuna ja ära võta üle 5 pudeli, siis ei tohiks probleemi olla. vähemalt varem neil 5x30ml tellimuse korral saatmis kulu polnud, kui rohkem tahad lase teine pakk kellegi teise nimele saata.
  8. Sellise laadijaga mis uhab sama vooluga saab ju liitium akust garanteeritult leegi välja... See on sama hea kui liitium akut hakata nimh aku laadijaga/reziimis laadima.nii lihtsalt ka leeki kätte ei saa niikaua kui 4.2 V pealt laadimine ära lõpetatakse on põhimõtteliselt asi ok. ja enamus pisikesi "taskulaadijaid" ka nii teeb. enamus korralikumaid laadijaid aga laeb oma max vooluga kuni 3.9 - 4.1 V saavutamiseni ja siis hakkab sujuvalt laadimisvoolu vähendama (tüüpiliselt laadimis voolult 500 - 1000 mA vähendatakse siis laadimisvool sujuvalt kuni 50 -100 mA kanti) kuni on saavutatud 4.2V, siis laadimine lõpetatakse. soovitatav on selline reziim aku eluea pikendamiseks, ehk aku kannatab selliselt laadides rohkem laadimis tsükleid.
  9. kaitse ilmselt polnud kõige täpsem mõiste. asi mis ma mõtlesin, siis enamus uuematest 18650 akudest on disainitud nii et kõrgemal temperatuuril neil vooluring katkeb. ehk siis ülelaadimise või lühise korral katkeb aku sees vooluring, et vältida efektset tulevärki. protektsioni ehk kaitse all tavaliselt mõeldakse lisajubinaid, mis akudele veel lisaks peale pannakse ja mille funktsioon on piirata ära voolutugevus mida aku saab välja anda. nö dumbuser kaitse, et vältida aku trastilist eluea vähenemist ebastandartsel kasutamisel.... mis laadijaid puudutab, siis ülelaadimise kaitse miroskeemike on piisavalt lihtne ja olematu hinnaga, et see on küll kõigil laadijatel peal ja piisavalt lollikindel. laadijate vahe tuleb sisse sellest, kas laadija oskab kasutada "õiget" laadimise reziimi sõltuvalt aku laetusest, või uhab sama vooluga laadida, mille efekt väljendub aku elueas... lisaks suudavad korralikumad laadijad ka "surnud" ehk täiesti tühjaks lastud akusid ellu äratada, mida odavamad teha ei suuda... loomulikult, ei ürita ma väita et asi täiesti ohutu on, ent liigselt põdeda pole ka vaja. edit. leidsin lingi ka kus liitium akude kaitse süsteemid pikemalt lahti seletatud. http://www.lygte-info.dk/info/battery%2 ... %20UK.html
  10. no aastaid tagasi sony tootis kaitseta akusid, siis mõned läpakad põlesid maha, mispeale sony loobus omaenda akude kasutamisest praegusel hetkel peab omajagu vaeva nägema, et õnnestuks ilma temp ja ülepinge kaitseta akut osta...
  11. no alkoholiga ja ilma alcota vedelike tarbimisele on ka eri piirangud avalikus ruumis, ja asi üldiselt toimib küll saab ka esigarettidega toimiva süsteemi kui tahtmist on
  12. itaalia omad jõudsid kohale. pandi teele teise kullerfirmaga, peale oli kirtatud "FlavourArts flavours", ehk esigarette mainitud polnud. kui itaallsed just pudeleid ümber ei vahetanud, siis tegi toll küll tünga tagasisaatmisega. ühelgi etiketil pole esigareti mainitud. peal ilusti kirjas, et tegemist toidu maitseainetega. ehk lähipäevil saab aega segamisega tegeleda....
  13. jah kui peale on kirjutatud, et mooni taime istutamiseks
  14. Niipalju kui aru saan siis tegemist on tervisekaitse ja ravimiameti ettekirjutisega tollile, milleks on et kõik millel on viide e-vedelikele või neis kasutamisele lähevad e-vedelike alla ja rakenduvad ravimitele kehtestatud nõudmised. seega tolliga vaidlemine tulemust ei anna. süsteemi peaks muutma tervisekaitse ettekirjutises koostöös tarbijakitsega.... Probleem maitsetega on see, et nad ise ongi "koostis aine", keegi ei kirjuta õuna maitselise jäätise peale tuhandet ühte keemilist ainet, mis me õuna ekstraktist kaasa saame, piisab õuna ekstrakti või õuna mahla mainimisest. seega maitsetel puudub traditsionaalne koostisainete loetelu mida toll soovib. teiseks pakenditele märgitakse säilivusaeg, millal ta muutub tervisele ohtlikuks, kuid maitsetel reeglina on nii pikk säilivus aeg, et seda ei märgita pakendile. mõistlik on samad maitsed tellida sealsest "köögipoolelt",( jälgides et oleks vees lahustuvad versioonid, mitte õli omad) ja tellida kui toidulisandid mitte e-vedelike koostisosad.
  15. loomulikult võtsin akti koostanud tädiga ühendust, vastus oli et "pudelitel olevatel etikettidel on kirjas, et tegemist on e-sigarettides kasutatava vedelikuga". Edasi polnud suurt midagi vaielda, kuna tolli reeglite järgi, kui kuskil on märgitud, et antud vedelik kõlbab e-vedeliku koostisosaks siis automaatselt läheb ravimite alla koos vastavate nõudmistega.
×
×
  • Create New...