Jump to content
E-sigareti foorum

vikat

Tavakasutaja
  • Postitusi

    1 133
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

    100%

Posts posted by vikat


  1. Originaal SS 0.2 ohm coilid on minu arvates head.

    Ja mahl 50/50 kuni pea-aegu 100% VG.

    Täpselt nii, SS 0,2 oomised coilid on nii power modes kui ka TC-s väga head. Coilid kestavad ilmselt vedelama vedelikuga rohkem, mida rohkem VG-d, seda rohkem "läga" coili külge jääb, aga ise kasutasin Crowniga ka u. 85/15 (85% VG siis)


  2. Nahk on vastu kätt mõnusam - vähemalt mul tundub käes nii olema.

    Tänu EVOL-i firmware uuendusele on pre-heat olemas ja väga korralikult töötav.

    Ja kannatab ka suurema mõõduga klerosid kasutada, kuna pesa asub praktiliselt keskel.

    IMG_20160621_123101.jpg

    Väga äge, tavaline RDTA näeb küll norm seal otsas välja, aga kas Supreme'i puhul liiga palju üle ääre ei tule? 510 on justkui väljapoole punnitav sellel. Ma saan sellest pildist aru, et nimetatud toode on ka epiibus müügil :)


  3. Survaival baas on ka minu arvates puhtalt tõmmates kõige neutraalsem ja omab kõige vähem lisa aroome/maitseid.

    Samas segades ma ei tea kas vusserdasin ise midagi ära aga tulemusest nagu maitsed nii hästi/tugevalt välja ei tulnud.

    Mina valmis segatud asjades üldiselt baasidel küll väga vahet ei suuda teha. Mõni on vbla kopika võrra magusam.

    Jah, maitsestajad tapavad muud aroomid ning kõrvalmaitsed ära. Pigem on oluline VG/PG/vee/alkoholi jms sisaldus, seda võiks vaadata, isiklikult tarbin just kõrge VG-ga baase (täpsemalt puhast VG-d).


  4. Disclaimer: kõik siin ülevaates kirjutatu on minu isiklik arvamus ning edasikaebamisele ei kuulu. Teie kogemus nende maitsetega võib olla sootuks teistsugune, sest maitse on maitse asi.

     

    Seekord sain esuitsud.ee-st testimiseks sellised e-vedelikud nagu Thenancara Antarctica, Paradiso, Selene, Benedicte ja Shinshiro. Thenancara on loodud ning toodetud Prantsusmaal (täpsemalt Pariisis) ning kuigi tegemist on juba suhteliselt vana seeriaga (enamus maitseid olid juba 2014 aastal olemas), siis on nad ka täna sama aktuaalsed nagu siis.

     

    post-2220-0-80413900-1463401715_thumb.jpg

     

    Tootja kodulehekülg http://www.thenancara.com/

    Tootja Facebook: https://www.facebook.com/Thenancara/

     

    Lühidalt Thenancara e-vedelikest:

    Thenancarat on nimetatud ka Euroopa Haloks (Ameerika Ühendriikide preemium vedelikud) ja ma olen selle väitega absoluutselt nõus. Tegemist on väga teistmoodi vedelikega, seda siis võrreldes nn tavaliste "maasikas, banaan, koogid jms" maitsetega. Kui sa oled väsinud tüüpilistest magusatest mahladest, siis Thenancara võib olla just sinule. Valida saab nikotiini kanguste vahel: 0mg, 3mg, 6mg, 12mg. VG/PG suhe on nendel e-vedelikel erinev, kuid peamiselt on 55% VG-d ja 45% PG-d, v.a. Selene, kus siis VG/PG on vastavalt 70%/30%. Thenancara e-vedelikud on valmistatud farmatseutilise kvaliteediga komponentidest. 

     

    Pakend

    Thenancara mahlu pakutakse ainult 30ml klaasist pudelites. Korgil on lapselukk ja klaasist pipett. Tekstid pakendil on taaskord vaid prantsuskeelsed, kuid kõik oluline on rahvusvaheliselt arusaadav: tootmise kuupäev, parim enne, kogus milliliitrites, kangus (nikotiin) ja VG/PG suhel. Kõik Thenancara mahlad tulid sametises kotikestes ja ka pudelid näevad identsed välja, v.a. see, et tagaküljel on kirjutatud konkreetse maitse nimi. Pudeli puhul väikeseks miinuseks loeks seda, et kuna pudel on nii tume, siis väga raske on aru saada palju vedelikku veel alles on, kuigi mida tumedam pudel, seda paremini säilib sisu valguse käes. 

     

    Antarctica

    VG/PG suhe - 55% VG / 45% PG

    Lõhn

    Esimesena torkab (just torkab) ninna teatud meditsiiniline lõhn, nagu oleks see mingi mõru tinktuur (alkoholiga) ning siis alles mentool/münt. Lõhn väga veipima ei kutsu, no kuidas sa ikka köharohtu veibid?

    Maitse

    Väga mõnus ja magus mentool, täiesti teistsugune kui lõhna järgi oleks arvanud, ei mingit alkoholi või muud kõrvalmaitset. Kindlasti üks parimaid mentooli maitseid mida ma proovinud olen. Just seetõttu, et ta pole liiga intensiivne, kuid samas tunned nii sissehingates, kui ka väljahingates mõnusat värskust. Eriliseks muidugi minu arvates ei tee sellest mahlast mitte värskus, vaid see magusus, mis taustal kaasa tuleb - õrn ja mahe nagu kevadine (jäine) kasemahl. Kui mentool ei meeldi, siis ei soovita, aga mentoolisõpradele kindlasti üks uus asi mida proovida.

    Hinne: 5/5, eriti mentooli kategoorias.

    Tootja kirjeldus sellele e-vedelikule on järgmine: "The thrill of the great glaciers carried by menthol crystals and the soothing comfort of sugarcane for a timeless indulgence". Mis siis tõlkes võiks olla midagi sellist: liustike põnevus, mida kannavad mentooli kristallid ja ajatu rahulolu, mille loob mahe ning rahustav suhkruroog.

     

    Paradiso

    VG/PG suhe - 55% VG / 45% PG

    Lõhn

    Pähklid, kakao, iiris - kokkuvõttes väga meeldiv lõhn, nagu mingi väga kalli šokolaadi aroom.

    Maitse

    Mõnus magus ja soe jook kohvi, kakao ja iirisega, täpselt nagu lõhnast eeldada võis. Sissehingates on selline mõru kakao ning väljahingates šokolaad pähklitega, järelmaitses on tunda kreemikat iirist.

    Hinne: 5-palli skaalal 4, muidu väga mõnus veip, ainult, et pidevalt ei kannataks seda tõmmata. See on nagu hea šokolaad kohvi kõrvale - šokolaadi ju ka terve päev ei söö. Kes otsib tummiseid kakao või šokolaadi maitseid, siis julgen soovitada.

    Tootja kirjeldus sellele e-vedelikule on järgmine: "The authenticity of freshly picked hazelnuts, combined with all the fervor of intense cocoa. A delicious and complex elixir that will evoke forgotten pleasures". Mis siis tõlkes võiks olla midagi sellist: värskelt korjatud sarapuupähklite ehtsus, kombineeritud kakao intensiivsusega. Hõrk ja kompleksne eliksiir, mis kutsub esile unustatud naudingud.

     

    Selene

    VG/PG suhe - 70% VG / 30% PG

    Lõhn

    Lõhnas on kindlasti tunda kirssi, kuid see on nagu rohkem kirsikompoti lõhn või siis üleküpsenud kirss, juures on tunda ka aniisi või isegi lagritsa noote.

    Lõhnalt kvalifitseeriks selle järjekordselt mingi tinktuuri alla, seekord siiski hulka malbema lõhnaga. Vürtsine, tunda on vanilli aroomi ning lõhna järgi eeldaks, et sisaldab ka alkoholi.

    Maitse

    Esimese hooga ei meeldinud üldse, meenutas mulle Mom and Pop'i Black Cherry Dream'i (mis samuti mulle isiklikult ei meeldinud). Samas mida rohkem ma Selene'i proovisin, seda rohkem hakkas ta mulle meeldima. Maitse meenutab mulle mingit kirsilikööri, millel on omakorda aniisi omadusi ja järelmaitses on tunda õrnalt mustsõstart.

    Hinne: alguses oleks tahtnud panna hindeks "2 - istu", kuid peale seda kui tööl olles terve päeva olin ainult seda tõmmanud (kõik teised unustasin koju) paneks hindeks siiski tubli koolipoisi 3 (5-palli süsteemis). Kõigile soovitada ei julge, kuid kes armastab proovida erinevaid kirsijooke, siis miks mitte proovida ka seda.

    Tootja kirjeldus sellele e-vedelikule on järgmine: "Veiled in a violet haze, the veracious currant meets the luscious flesh of morello cherry. A vivacious trio of the sun". Mis siis tõlkes võiks olla midagi sellist: Violetse loorina kaetud udu, tõetruu sõstar kohtub mahlaka Morello kirsi viljalihaga.

     

    Benedicte

    VG/PG suhe - 55% VG / 45% PG

    Lõhn

    Isiklikult ei meenuta see minu jaoks küll e-vedelikku, vaid see oleks nagumingi väga intensiivse lõhnaga tee, suudan tuvastada ainult mingi tundmatu puuvilja ehk isegi tsitruliselise lõhna.

    Maitse

    Veel üks mahl, mille maitse on minu jaoks liiga võõras, maitseb nagu köharohi, aga seekord on selline maitse, mitte lõhn. Kui mitte köharohi, siis väga mõru puuviljatee vürtsise alatooniga. Maitsed mida tunda on: pipar, aniis, inver, mingid troopilised puuviljad, aga kokkuvõtteks - üldse ei meeldi.

    Hinne: ei taha küll kellelegi liiga teha, kuid mina paneks sellele maitsele hindeks 2 (5-palli süsteemis), võimalik, et vürtsiste e-vedelike armastajad suudavad ka seda armastada, kuid isiklikult piprase teeekstrakti veipimine pole minu jaoks. Tõenäoliselt on tegemist taaskord vedelikuga mis meeldib või ei meeldi üldse.

    Tootja kirjeldus sellele e-vedelikule on järgmine: "The seductive synthesis of peppered root extract and caramelized citrus". Mis siis tõlkes võiks olla midagi sellist: piprase ingveri ekstrakti ja karamelliseeritud tsitruse võrgutav süntees.

     

    Shinshiro

    VG/PG suhe - 55% VG / 45% PG

    Lõhn

    Kvalifitseeriks selle järjekordselt mingi tinktuuri alla, seekord siiski hulka malbema lõhnaga. Vürtsine, tunda on vanilli aroomi ning lõhna järgi eeldaks, et sisaldab ka alkoholi.

    Maitse

    Kindlasti piprane, kergelt on tunda ka kohvi alatooni mõnusa vanilli lisandiga. Väljahingates on tunda puuviljast järelmekki. Tõenöoliselt on see mahl selline mida sa kas armastad või ei meeldi see sulle üldse.

    Hinne: 5-palli süsteemis tugev 3, kindlasti mõnus vaheldus, kuid pikalt veipides (terve päev näiteks) muutub natuke läägeks. Kui sulle meeldivad vürtsised e-vedelikud, siis soovitan proovida.

    Tootja kirjeldus sellele e-vedelikule on järgmine: "The richness of Thai spices married to the spontaneity of red fruit and bourbon vanilla. An invitation to travel for anyone who will appreciate the delicacy". Mis siis tõlkes võiks olla midagi sellist: Tai vürtside rikkus, mis on paari pandud punase puuvilja spontaansuse ning bourboni vanilliga. Kutse reisile igaühele kes oskab hinnata delikatessi.

     

    Kokkuvõte

    Kui aus olla, siis selle ülevaate kirjutamine oli minu jaoks siiani kõige raskem, vähemalt kõige rohkem aega võttis see kindlasti. Eks omajagu süüd selles oli koguses, nimelt oli ju vaja korraga hinnata viite erinevat maitset, aga see polnud ainuke põhjus, vaid peamiseks põhjuseks oli nende maitsete kompleksus. 

    Otsisin pikalt ühist nimetajat nendele vedelikele ning lõpuks leidsin selle - ravimtaimed. Jah, see võib tunduda natuke eemaletõukav, aga see pole päris nii, ravimtaimed eriti ravimteed võivad ju päris hästi maitseda. Teine ühine nimetaja võiks olla vürtsid, mitte ilmtingimata väga teravad, aga kõigil nendel mahladel tundub olevat teatud vürtsine põhi (mõnel muidugi ka terav/piprane). On ka erandeid, näiteks Paradiso ei kvalifitseeru kindlasti ei ravimtaimede alla, ega ka vürtside alla, vaid oli pigem selline mõnus kohvi/kakaojook.

    Kuigi need vedelikud on üldjoones suhteliselt kõrge PG sisaldusega, ning tõenäoliselt algselt olid nad mõeldud just pigem M2L (mouth to lung) paake silmas pidades, siis ma usun,et need sobivad ka tänapäevaste sub-ohm tüüpi otse kopsu seadmetesse. Taaskord kannatab ka neid maitseid lahjendada 0-baasiga pooleks, sest kuigi maitsed pole üliintensiivsed, siis minu jaoks piisab palju vähemast maitsest ja endiselt saab selle tehnikaga 2x rohkem mahla. 

     

    Testimiseks kasutatud seadmed: Billow V3, Aromamizer Supreme RDTA, Wotofo RDA,  Geekvape Avocado ja Ubertoot V2 RTA.

     

    Kust saab?

    Osta ning proovida saab hetkel esuitsud.ee Tartu esinduses aadressil Rüütli 18 ning loomulikult e-poest www.esuitsud.ee. Hind on 25 eurot 30 ml kohta ehk 8,3 euri 10 ml kohta, mis tõsi on üks kallimaid e-vedelikke, mis Eestis müüa on, kuid kui seda väiksemates koguses tarbida, siis peaks see siiski paljudele taskukohane olema. Isiklikult nautisin ma neid maitseid just dripperitest ning mitte selleks, et nn nikotiinilaksu saada, vaid just väikeses koguses maitseelamuse saamiseks.


  5. Jätsin tegelikult selle teadlikult välja, sest see oleneb setupist, aga minu arvates on maitse ning  aurukogus mõlemal paagil tegelikult väga ok. Vedelikulu sõltub samuti setupist ning seda on mul veel raskem hinnata, sest pole ise nii jälginud, aga eks ta u. 15-20ml juurde päevas jääb.

     

    Supreme'i sees on minul 2 vertikaalset 0,5mm Ti coili ümber 3mm pulga (takistus jääb sinna 0,1 oomi juurde). Veibin u. 40W juures.


  6. Lühike ülevaade või siis täpsemalt võrdlus Steam Crave Aromamizer Supreme'i ja Hastur RDTA vahel.
     
    Alguses mõtlesin kirjutada ülevaadet Hasturist, aga kuna Supreme saabus suhteliselt vahetult peale seda, siis otsustasin teha võrdluse. Ainuke mure selle võrdlusega on see, et seal pole väga midagi võrrelda, st Supreme on lihtsalt igas elemendis parem kui Hastur (v.a. hind). Selles mõttes oli hea, et Hastur saabus esimesena, et esialgu ei saanudki aru kui palju parem ta oleks võinud olla. Lisaks hinnale on vb väike eelis ka selles, et Hastur pole nii suur ja sobib ka väiksemate modide otsa (Hasturi diameeter on 22 mm vs Supreme'i 25 mm), ok, tegelikult üks lahe asi Hasturi puhul oli veel - seerianumber 11, aga see oli lihtsalt seetõttu, et Jeesus (tema müüs oma Hasturi mullei) oli ilmselt üks esimesi kes pre-orderi tegi :)
     
    Miks siis Supreme on ikkagi nii palju parem kui Hastur RDTA?
    + Mahutavus on natuke suurem, hästi vähe, aga siiski (7ml vs 6,7ml).
    + Vedelikukontroll (ei leki täitmisel, ega ka siis kui sa ta külili asetad, näiteks taskus).
    + Täitmine (Hasturi puhul kõrge VG mahl ei tahtnud ega tahtnud normaalselt sisse minna, ikka juhtus, et pressis küljelt välja ehk alati peab kaasas kandma kas nõelaga täitepudelit või siis kasutama vedelamat mahla).
    + Õhukontroll (mitte õhuvool ise, vaid selle muutmine, õhuvool on Hasturil isegi avatum).
    + See on nüüd subjektiivne, aga minu meelest näeb Supreme parem välja kui Hastur (vb mitte iga modi otsas).
     
    Isiklikult tooks Supreme'i puhul välja ainult 2 miinust (mõlemad on ka Hasturi puhul miinused):
    Supreme näeb küll suur välja, aga ruumi on seal sees siiski suhteliselt vähe, mis tähendab, et väga suuri coile sinna sisse ei mahuta ja teiseks miinuseks on tööpõhimõte, st kui sa vedelikukontrolli täitmise ajal ei sulge või ka transpordiks (taskus näiteks), siis on suhteliselt kindel, et ta lekib. Aga minu jaoks on need siiski suhteliselt väikesed miinused.
     
    Isiklikult ostsin enda Aromamizeri Hiinast, täpsemalt Gearbestist ja Hastur RDTA on pärit otse Cthulhumods e-poest, ka Hiinast tegelikult (tänud Jeesusele :)). Muide tänaseks on Hastur RDTA ka Gearbestis saadaval -  aga see selleks.
     
    Ainuke põhjus, miks ma Supreme'i endaga igalpool kaasas ei kanna on see, et ta on ikkagi liiga suur (eks see 7ml tuleb millegi arvelt), aga muidu on ta mul üks lemmikumaid paake hetkel.


  7. No kui ilusti teed, siis saab ka vahedeta, aga hotspote kontrollida ei saa (kui punaseks ei lase). Samas SS meshi lasti vanasti koguaeg punaseks (genesis tüüpi RTA-dega) ning minuteada on kõik elus, SS pole selles mõttes nii hull kui ni200 või titaan. Vahedeta coili saad nii teha, et hästi madalatel vattidel hästi õrnalt ja lühikeste vahedega lased voolu peale ja samalajal kraabid coili, nii, et punaseks ei lähe - peaks ka hostpotidest lahti saama.

     

    EDIT: mina teeks ikkagi sx mini update ära ja kasutaks temp modes seda :)


  8. 50W on 50W, olenemata sellest mitu volti on. Kumb on raskem, kas 10kg sulgi või 10kg rauda? Põhimõtteliselt tõmmatakse reguleeritud seadmes ikkagi akult sama volt 3,6-4,3V, olenevalt aku täituvusest), nüüd on pigem küsimus seadme enda effektiivsuses ehk minu DNA200 puhul väga vahet ei tee, aga vanemate seadmete puhul oli see selgelt suurema takistusega coilide kasuks.

     

    Ehk lühidalt, vahet ei tohiks olla, kui mod on sitt, siis kõrgema takistusega coiliga kestab aku kauem, aga see peaks olema siiski marginaalne.


  9. post-2220-0-58751800-1461141572_thumb.jpg
     
    Sissejuhatus
    Seekord sain esuitsud.ee-st testimiseks sellised e-vedelikud nagu Furiosa Lava Drops ja Furiosa Dragon Clouds. Furiosa näol on tegemist suhteliselt uue kaubamärgiga (2015 aasta lõpus loodud), kuid Google andmetel pole tegemist siiski uustulnukatega, vaid e-vedelike tootesarja Thenancara autorite uue suunaga (mis on muide samuti esuitsud.ee-s saadaval). Furiosa on loodud ning toodetud Prantsusmaal ning kvalifitseerub kindlasti premium toodete alla nii esitluse, kvaliteedi, kui ka hinna poolest.
     
    Tootja kodulehekülg http://www.furiosa.co/en/
    Tootja Facebook: https://www.facebook.com/FuriosaVapor/
     
    Lühidalt Furiosa mahladest
    Nagu varem mainisin, on tegu Thenancara loojate uue suunaga, uue suunaga selles mõttes, et kui Thenancara on rohkem eksklusiivsem tootesari, siis Furiosa on nö igamehe veip ja mõeldud rohkem tänapäevaste “otse kopsu” seadmete jaoks. Sellele viitab ka VG/PG suhe (90/10). Muide VG/PG suhe 90/10 on natuke vaieldav, sest koostisainetes on toodud 75% VG, 10%PG ning 20% maitsestajad, samas teadaolevalt on enamus e-vedelikele mõeldud maitsed segatud just PG lahusesse. Samas tuleb tunnistada, et päris paks on see vedelik küll ehk VG-ga pole koonerdatud. Valida saab nikotiini kanguste vahel: 0mg, 3mg, 6mg, 12mg.
     
    Pakend
    Furiosa mahlu pakutakse ainult 30ml klaasist pudelites. Korgil on lapselukk ja klaasist pipett. Tekstid pakendil on prantsuskeelsed, kuid hoiatused on universaalsed (piltidena) ning kõik muu oluline tekst on rahvusvaheliselt arusaadav: ainuke kuupäev on „parim enne“; 30ml on kogus; mg/mL on nikotiini kangus ja VG/PG on juurviljaglütseriini (glütserooli)/propüleenglükooli suhe. Toode on pakendatud läbipaistvasse PVC karpi ning suletud hologramm kleebisega. Furiosa e-vedelikud on valmistatud kasutades farmatseutilise kvaliteediga VG-d, PG-d ja nikotiini ning on väidetavalt diatsetüülivabad.
     
    Furiosa Lava Drops
     


     
    Lõhn
    Lõhnab magusalt ja apelsiniselt (või mingi muu tsitruseline), kindlasti on siia lisatud ka segu puuviljadest.
     
    Maitse
    Kreemine apelsin, koos mentooli värskusega, samas see mentool on nii õrn, et aimu saad sellest alles teise tõmbega - siis kui õhk seguneb auruga ning mentool jõuab su maitseretseptoreid õrnalt kõditada. Järelmaitses on tunda troopiliste viljade mõjutust. Esiplaanile jääb lõpuni minu jaoks apelsin ja taustale siis mentooline troopikapalett. Ma ei tea kas see sobib igapäevaseks veibiks, aga vaheldus on see kindlasti - üks parimaid apelsine mida ma proovinud olen. Tulemas on soojad suveõhtud, miks mitte veipida värskendavat apelsini troopikakokteili.
     
    Ametlik koostis on „Fruits of the dragon, frozen orange and papaya juice“ ehk tõlkes
    draakonivili, jäätunud apelsin ja papaia mahl.
     
    Kokkuvõttes mõnus värskendav apelsiiniveip.
     
    Hindeks saab see mahl minu poolt 4 (5-palli skaala järgi) ja seda seetõttu, et mulle isiklikult apelsin meeldib.
     
     
    Furiosa Dragon Clouds
     

     
    Lõhn
    Pudelit avades on minu esimene emotsioon: „möh, jälle tsitruseline, polnud ju koostises“, kuid siis järgneb sellele juba keerukam puuviljane lõhnabukett millele annab tooni magus kreemine järellõhn.
     
    Maitse
    Sisse hingates on tunda mõnusat puuviljast ja isegi kergelt haput maitset, kuid välja hingates muutub see minu jaoks liiga karamelliseks ja magusaks. Kogu selle karamelli juures on samas välja hingates tunda ka õrna maasikat ning mingi tsitruseline (võib teatud mööndustega öelda ka, et see on nektariin). Üldiselt mulle see vedelik siiski meeldib, lihtsalt intensiivsuse vähendamiseks tuleks seda baasi/VG-ga lahjendada, samas kui sa oled magusasõber, siis see vedelik võib olla just sinule. Üldnimetajaks võiks nimetada hommikukrõbuskeid piimaga (selliseid magusaid, nagu näiteks Fruity loops), kuid arvestades selle maitse magusust, siis piima on siia küll väga vähe lisatud. Minul sai magusaisu igatahes rahuldatud.
     
    Ametlik koostis on „nectarine milkshake, strawberry coulis and crushed cereals“ ehk tõlkes nektariini piimakokteil, maasikakaste ja hommikukrõbuskid.
     
    Hindeks saab see mahl minu poolt 3 (5-palli skaala järgi), muidu oli väga hea, aga minu jaoks on see kokteil liiga magus.
     
    Kokkuvõte
    Oma suure VG sisalduse poolest konkureerib Furiosa kindlasti ka parimate USA e-vedelikega, kuid siiski säilitades teatud Euroopalikku värskust (enamus USA e-vedelikke on väga kreemised). Kuigi kõrge VG protsent viitab suurte pilvede puhumisele, siis julgen väita, et eelkõige on Furiosa siiski maitsele orienteeritud. Furiosa tootesari on minu arvates rohkem magusasõpradele, kuid kui kahtled kas proovida, siis proovi kindlasti. Minu jaoks jäid nii Dragon Cloudsi, kui ka Lava Dropsi maitsed liiga intensiivseteks ja enda jaoks lahjendasin nad VG-ga pooleks, kuid see eest saab sellise tehnikaga sama raha eest topelt kogus mahla (hakkab vist juba reegliks saama? J).
     
    Testimiseks kasutatud seadmed: Cthulhu v2 RTA, Aromamizer Supreme RDTA, Cera RDA, Wotofo RDA, Ubertoot V2 RTA, Uwell Crown.
     
    Kust saab?
    Saadaval on need esuitsud.ee lehel, kõikides e-suitsud.ee poodides ning hind on 20 eurot 30ml kohta ehk 6,66 euri 10 ml kohta. Muidugi kui olete Tartust või on plaanis Tartut lähiajal külastada, siis proovida saab tõenäoliselt ka nende poes kohapeal aadressil Rüütli 18, eeldusel, et neil veel seda alles on :)

     

    Edit: mulle kirjutati, et vapein.eu poes pidi ka kohapeal olema (nii proovimiseks kui ostmiseks) ning esuitsud.ee Võru esinduses peaks ka saama proovida neid (ja loomulikult osta).

×
×
  • Create New...